Ballina Etiketimet Grindjet

Etiketim: grindjet

Gjatë heshtjes parazgjedhore “grindjet” do të vazhdojnë në rrjetet sociale

Në ditën e heshtjes zgjedhore, propaganda partiake dhe loja për të fituar më shumë vota në zgjedhje, do të kulminojnë në rrjetet sociale, ku...

Lajmet e fundit