Ballina Etiketimet Gruevski me veshje kombetare

Etiketim: gruevski me veshje kombetare

Nikolla Gruevskin e veshin me veshje kombëtare shqiptare: Shota apo Shutka?

Revista maqedonase Fokus e ka veshur liderin e VMRO-DPMNE dhe ish kryeministrin Nikolla Gruevski me veshje kombetare shqiptare, edhe atë me plis ne kokë. Sipas...

Lajmet e fundit