Ballina Etiketimet Hashashi

Etiketim: hashashi

Miqësia e vjetër, Rama zbulon sekretin nga telefoni i tij dhe...

Në ceremoninë e diplomimit të studentëve të Juridikut ka qenë i pranishëm dhe Edi Rama së bashku me një pjesë të deputetëve të majtë,...

Lajmet e fundit