Ballina Etiketimet Hashim thachi

Etiketim: hashim thachi

Dekorimet e Hashim Thaçit, përzierje në fushatën zgjedhore në Maqedoni? (VIDEO)

Përzierje në fushatë parazgjedhore, e jo dekorim i sinqertë. Kështu mes tjerash i komentojnë analistët dekorimet e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dekorime në...

Hashim Thaçi ka akuzuar Ali Ahmetin për vrasjen e Zahir Pajazitit

Në rrjetin social facebook, është zhvilluar një debat i ashpër mes ish bashkëluftëtarit të Zahir Pajazitit, Hasan Zeneli dhe njërit ndër themeluesit të LPK-së,...

Lajmet e fundit