Ballina Etiketimet Heroi

Etiketim: heroi

Heroi kombëtar Adem Jashari jeton në memorien e qytetarëve të Stambollit

Dëshmori Adem Jashari i cili shkroi emrin në histori gjatë Luftës Çlirimtare të Kosovës, përkujtohet edhe në parqet e zonave Bayrampaşa-s dhe Pendik-ut në...