Ballina Etiketimet Hilary clnton

Etiketim: hilary clnton

New York Times mbështet Hillary Clinton për presidente

Gazeta prestigjioze amerikane, New York Times, ka mbështetur Hillary Clinton për presidente, duke thënë që kandidatja Demokrate, shërbimi i saj dhe idetë pragmatike të...

Lajmet e fundit