Ballina Etiketimet Holande

Etiketim: Holande

SHBA-të sjellin 1.600 tanke në Holandë për shkak të agresionit rus

SHBA-të do të dërgojnë 1.600 tanke në një magazinë në Holandë, si pjesë e forcimit të sistemit të mbrojtjes evropiane dhe demonstrimin e forcës...

Holanda ndalon shitjet e makinave me benzinë dhe dizel

Holanda do të ndalojë shitjen e makinave me benzinë dhe dizel, për t’i ndaluar më pas tërësisht në vitin 2035. Lajmi i bujshëm përbën një...

Lajmet e fundit