Ballina Etiketimet Ilir deda

Etiketim: ilir deda

Deda: Kosova të përgatitet për goditjen që do të marrë nga...

Skenës politikë në Kosovë, së shpejti do t'i shtohet edhe një subjekt politik, me emrin Alternativa. Ilir Deda dhe Mimoza Kusari-Lila, janë dy nga...

Lajmet e fundit