Ballina Etiketimet Importin

Etiketim: importin

Rusia bllokon importin e verës malazeze, e cila hyn masivisht në...

Shërbimi Federal për Mbikqyrjen e Mbrojtjes së të Drejtave të Konsumatorit dhe Mirëqenies në Rusi njoftoi të martën datë 25 Prill 2017 se ka...

Lajmet e fundit