Ballina Etiketimet Involvuan

Etiketim: involvuan

VMRO-DPMNE dhe Gruevski si u involvuan në Kosovë dhe Shqipëri, ja...

Partia VMRO-DPMNE viteve të fundit ka qenë e involvuar në Kosovë dhe Shqipëri, përmes institucioneve të saj diplomatike dhe me misione të caktuara që...

Lajmet e fundit