Ballina Etiketimet Isisi

Etiketim: isisi

Rusia fillon sulmin masiv kundër ISIS-it, me luftanije dhe aeroplanë luftarak...

Një luftanije gjigante ruse ka lansuar “sulm masiv” në Aleppo, njofton Moska zyrtare, raporton Mirror. Aeroplanmbajtësja “Admirali Kuznetsov” ka filluar operacionet luftarake në qytetin e...

Lajmet e fundit