Ballina Etiketimet Izmir

Etiketim: izmir

Sulm terrorist në Izmir të Turqisë, 2 të vdekur

Në sulmin terrorist në Izmir të Turqisë, është vrarë 1 polic dhe 1 punonjës në pallatin e drejtësisë, raporton Anadolu Agency (AA). Prefekti i qytetit...

Lajmet e fundit