Ballina Etiketimet Januzaj

Etiketim: januzaj

Më në fund flet Januzaj: Ky është vendimi im për Kosovën

Kosova apo Belgjika, për herë të parë, Adnan Januzaj, flet për vendimin e tij, dhe këtë e bënë për mediat belge. Ai shpreh synimin e...

Lajmet e fundit