Ballina Etiketimet Jon kerry

Etiketim: jon kerry

Kerry dhe CIA kërkojnë falje nga Turqia

Pasi pretendimet e Sekretarit Amerikan të Shtetit John Kerry dhe Informacionit Sekret të këtij vendi CIA në formën “tregti nafte me DAESH-in” dolën të...

Lajmet e fundit