Ballina Etiketimet Kabina gjumi

Etiketim: kabina gjumi

Abu Dhabi i’u jep mundësinë pasagjerëve të pushojnë në aeroport me...

Abu Dhabi i'u jep mundësinë pasagjerëve të pushojnë apo të flejnë në Terminaln 3 të aeroportit. Të gjithë emigrantët që udhëtojnë dhe që duhet të...

Lajmet e fundit