Ballina Etiketimet Kampionja

Etiketim: kampionja

Kampionia e botës në freestyle ‘turpëron’ Xhakën dhe Mustafin, i jep...

Yjet e Arsenalit, ndër ta edhe futbollistët me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, kanë qenë pjesë e një sfide interesante. Lojtarët e Arsenalit...

Lajmet e fundit