Ballina Etiketimet Kanye west

Etiketim: kanye west

Vila luksoze e Kim Kardashian dhe Kanye West, 30 milion dollarë...

Kim Kardashian dhe Kanye West mund të jenë miliarderë  – por edhe ata i shijojnë dhuratat si të gjithë edhe ata nuk mund t’i...

Lajmet e fundit