Ballina Etiketimet Kembe

Etiketim: kembe

Atllasi që ngriti në këmbë Serbinë, ku Kosova figuron si shtet...

Në librin për fëmijë të titulluar “Atllasi im i parë me fotografi ngjitëse” i shtëpisë botuese “Laguna”, Kosova figuron si shtet i pavarur dhe...

Lajmet e fundit