Ballina Etiketimet Kerkesa

Etiketim: kerkesa

Ministrja serbe e Drejtësisë: Nuk ka arsye që kërkesa për ekstradimin...

Ministrja e Drejtësisë në Serbi, Nela Kuburoviq ka thënë se Serbia tri ditë më parë ka dorëzuar në gjykatën e Colmarit të gjitha dokumentacionet...

Haxhiu: Kërkesa për esktradim, provokim për luftë

Deputeti nga PDK-ja Bekim Haxhiu gjatë seancës së Kuvendit ka dhënë disa përgjigje për liderin e VV-së Albin Kurti i cili e ka pyetur...

KSHZ-ja po shqyrton ankesën e 8 të BESËS: Dëshmoi Fatime Sulejmani,...

Sonte në KSZH përsëri është kthyer në shqyrtim ankesa e tetë e Lëvizjes BESA. Janë dëgjuar edhe katër anëtarët e KZZ nga Gostivari, dhe votuesja...

Krijimi i qeverisë, vinë kërkesat e para nga blloku shqiptar (VIDEO)

Rezultatet përfundimtare u shpallën si dhe emrat e deputetëve të ardhshëm në Kuvendin e Maqedonisë, këto ditë nisin bisedat dhe kërkesat a para mes...

Lajmet e fundit