Ballina Etiketimet Kerkuan

Etiketim: kerkuan

Vangjel Dule nxjerr sekretet: Si më kërkuan ambasadorët të futem në...

Vangjel Dule, kreu i PBDNJ-së tha në një forum në UET se disa diplomatë të huaj në Shqipëri i kanë thënë atij dhe aleatëve...

Lajmet e fundit