Ballina Etiketimet King and the wueen

Etiketim: king and the wueen

Cila është këngëtarja me famë botërore që çmendet për Noizyn? (FOTO)

Dita e sotme e ka gjetur hitin ‘Bow down’ të Noizyt dhe Encës edhe më të dëgjuar, ndonëse janë bërë disa muaj prej kur...