Ballina Etiketimet Kioalicion

Etiketim: kioalicion

Me kë do të bënin koalicion Menduh Thaçi e Zoran Zaevi?

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, ka deklaruar për Radio Evropa e Lirë (REL), se nuk do të bëjë koalicion me kriminelë, banditë dhe nacionalistë,...

Lajmet e fundit