Ballina Etiketimet Koalicioni opozitar

Etiketim: koalicioni opozitar

Koalicionet opozitare zgjedhore maqedonase, një front, apo të ndarë? (Video)

Derisa po bëhet rigrupimi i blloqeve opozitare, partia “E Majta” paralajmëron se do të shkojë e vetme në zgjedhje dhe nuk do të jetë...

Lajmet e fundit