Ballina Etiketimet Koce trajanovski

Etiketim: koce trajanovski

Djali faltum nga Haraçina vizitohet edhe nga Trajanovski dhe Todorov

Pas vizitës që i bëri i pari ministri i brendëshëm Agim Nuhiu fëmijës së parë të lindur në klinikën Nënë Tereza në Çair, atë...

Lajmet e fundit