Ballina Etiketimet Komandant qufa

Etiketim: komandant qufa

Komandant Qufa e nisi i pari, rregullon flamurin shqiptar

Sot edhe zyrtarisht do të nënëshkruhet marrëveshja tre palëshe në mes tre subjekteve politike shqiptare, edhe atënë mes të LR-PDSH, UNITETI-it dhe RDK-së, raporton...