Ballina Etiketimet Kombetarja shqiptare e futbollit

Etiketim: kombetarja shqiptare e futbollit

Tmerri nga tërmetet, mbrojtësi i kombëtares: Zot na ndihmo (VIDEO)

Tërmetet që kanë përfshirë pothuajse gjithë zonën e Ballkanit mbrëmjen e djeshme dhe mëngjesin e sotëm ka alarmuar të gjithë. Një nga zonat më të...

Kombëtares shqiptare i vjen një lajm i papritur nga UEFA (FOTO)

Paraqitjet pozitive të kombëtares shqiptare nuk janë më surpriza për opinionin sportiv ndërkombëtar. Diçka të tillë e vërtetoi pragndeshja ndaj Spanjës, ku të gjithë flisnin...

Lajmet e fundit