Ballina Etiketimet Komentet e ermira mehmetit

Etiketim: komentet e ermira mehmetit

Debat të tillë nuk keni parë deri më sot. Shikoni çfarë...

Një debat i ashpër është zhvilluar në facebook mes zyrtarëve të BDI-së, Ermira Mehmeti dhe Valon Bela. Debatin e ka filluar Bela duke akuzuar...

Lajmet e fundit