Ballina Etiketimet Komunikata e UCK

Etiketim: komunikata e UCK

“Komunikata e UÇK-së e rrejshme”: Skenare nga pushteti dhe lojë politike...

Komunikatat e firmosura kinse nga Ushtria Çlirimtare Kombëtare, në të cilat kinse merret përgjegjësi, nuk duhet të publikohen në media. Ata bëjnë më shumë...

Lajmet e fundit