Ballina Etiketimet Koruptuar

Etiketim: koruptuar

Si DioGuardi detektoi para Kongresit Amerikan Qeverinë e korruptuar VMRO-BDI

Ish-kongresmeni shqiptaro- amerikan, Joseph DioGuardi në raportimin e tij të fundit në Kongres për situatën në Ballkan, përfshirë edhe Maqedoninë, kishte shprehur shqetësim për...

Shqipëria, një nga katër vendet me politikanët më të korruptuar në...

Një raport i Transperency International vlerëson se Shqipëria po bën përpjekje mesatare në luftën kundër korrupsionit, ndonëse perceptimi për abuzimin e klasës politike dhe...

Lajmet e fundit