Ballina Etiketimet Krijimiq

Etiketim: krijimiq

Krijimi i qeverisë, vinë kërkesat e para nga blloku shqiptar (VIDEO)

Rezultatet përfundimtare u shpallën si dhe emrat e deputetëve të ardhshëm në Kuvendin e Maqedonisë, këto ditë nisin bisedat dhe kërkesat a para mes...

Lajmet e fundit