Ballina Etiketimet Krimet ne gostivar

Etiketim: krimet ne gostivar

“Rritet kriminaliteti në Gostivar”, Babë e bir sulmojnë drejtorin e gjimnazit...

Dyzet e dy vjeçari B.D. nga f. Negotinë e Gostivarit dhe djali i tij 17 vjeçar, nxënës në Gjimnazin e fshatit, kanë sulmuar fizikisht...