Ballina Etiketimet Kritika

Etiketim: kritika

Departamenti Amerikan i Shtetit, kritika të ashpra për Maqedoninë

Shkelje e të drejtave të njeriut, drejtësi selektive, korrupsion dhe uzurpimi i mediave, janë vetëm një pjesë e vërejtjeve në raportin e fundit të...

Lajmet e fundit