Ballina Etiketimet Kryeministri i kosoves

Etiketim: kryeministri i kosoves

Mustafa tregon kush janë fajtorët për mos liberalizimin e vizave

Kryeministri Isa Mustafa ka thënë se qytetarët duhet ta dinë qartë se kush janë ata që po kundërshtojnë që Kosova të këtë kufijtë e...

Vuçiç: I rëndë vendimi për telekomunikacionin në Kosovë

Ai tha se vendimi do të “peshohet dhe do të jetë gjithsesi më i miri në interes të Serbisë”. Vuçiq tha se Kosova do që...

Lajmet e fundit