Ballina Etiketimet Lajme nga kosove

Etiketim: lajme nga kosove

Ja si e kujton profesori gjerman Astritin, tregon që para dy...

Prof.h.c Max Brym ka punuar si ligjërues mysafir në Fakultetin e filozofisë në Prishtinë në mes të viteve 2007 dhe 2012. Ai thotë se që...

Lajmet e fundit