Ballina Etiketimet Lajme sportive

Etiketim: lajme sportive

Kosova, “sfidë” Shqipërisë. Bunjaku ironizon De Biasin

Zyrtarizimi i ndarjes në dy shtete të kombit shqiptar, në atë të Shqipërisë dhe të Kosovës, dalëngadalë po fut në rrjedhën e një normaliteti...

Lajmet e fundit