Ballina Etiketimet Lajmeb

Etiketim: lajmeb

Pasuria e tij vlerësohet 14 miliardë dollarë, por amerikanët nuk po...

Para se zotëria i drogës meksikane Joaquin “El Chapo” Guzman u kap vitin e kaluar dhe u ekstradua në Shtetet e Bashkuara në janar,...