Ballina Etiketimet Largohet

Etiketim: largohet

Pas Izet Mexhitit, largohet edhe Teuta Arifi

Para do kohe nënkryetari i BDI-së, Izet Mexhiti duke falënderuar banorët e komunës Çair dha dorëheqje nga kreu i kësaj komune, duke thënë se...

Ali Ahmeti do të largohet nga kreu i BDI-së, ja kush...

Gazeta austriake “Standard” ka shkruar se Ali Ahmeti së shpejti mund të ndërrohet nga posti i kryetarit në BDI, transmeton Dojçe Vele. Këtë e kanë...

Zyrtare: Largohet nga Shqipëria, emërohet trajner i ri i Luganos

FSHF e ka konfirmuar sot lajmin që qarkullonte prej ditësh, se Paolo Tramezzani do të shkëputej nga stafi i kombëtares dhe posti i tij...

Lajmet e fundit