Ballina Etiketimet Legalizimi i kanabisit

Etiketim: legalizimi i kanabisit

Edhe tri shtete tjera në SHBA legalizojnë përdorimin rekreativ të marihuanës

Tri shtete amerikane, Kalifornia, Massachusetts dhe Nevada, kanë votuar për legalizim të përdorimit rekreativ të marihuanës. Kështu, tash numri i shteteve që e kanë miratuar...

Lajmet e fundit