Ballina Etiketimet Lekur e varur

Etiketim: lekur e varur

2 përbërësit magjik që zhdukin rrudhat dhe varjen e lëkurës

Procesi i mplakjes shkakton ndryshime të padëshirueshme në lëkurë dhe bashkë me faktorët e ambientit bëjnë që lëkura jonë të humbasë vazhdimisht elasticitetin dhe...

Lajmet e fundit