Ballina Etiketimet Lidereve

Etiketim: lidereve

Kurti, mesazh liderëve shqiptarë në Maqedoni

Themeluesi i Vetëvendosjes, Ali Kurti thotë se, partitë shqiptare në Maqedoni duhet të bëhen bashkë, ose në pushtet ose në opozitë “Platforma është rrafshi nga...

Ali Ahmeti: Rama ka ndihmuar për takimin e liderëve shqiptarë, jam...

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti gjatë një interviste në televizionin 21, ka folur për takimet që janë zhvilluar ditëve të fundit me liderët politik...

Pollozhani për takimin e liderëve me Ramën: Çorbë e re me...

Veprimtari dhe kryetari i Shoqatës të të Burgosurve politik në Maqedoni, Shpëtim Pollozhani, takimin e liderëve të partive politike shqiptare në Maqedoni me kryeministrin...

Lajmet e fundit