Ballina Etiketimet Lojtaret gjermane

Etiketim: lojtaret gjermane

I vënë flakën hotelit në Shqipëri, përjashtohen dy lojtarët gjermanë

Dy futbollistët e Gjermanisë U-19, Vitaly Janelt dhe Idrissa Toure, janë përjashtuar nga ekipi kombëtar pas kanë thyer rregullat gjatë grumbullimit të tyre në...

Lajmet e fundit