Ballina Etiketimet L’oscar

Etiketim: l’oscar

“Çmenden” Messi dhe Ronaldo, ky është lojtari më i paguar në...

Është publikuar lista e re e futbollistëve më të paguar në botë. Në vendin e parë renditet Oscar, i cili pas transferimit nga Chelsea te...

Lajmet e fundit