Ballina Etiketimet Low cost

Etiketim: low cost

Bileta më të lira, nga prilli një kompani low-cost nis fluturimet...

Në prill të 2017-ës, një tjetër kompani fluturimesh “low cost” do të operojë në Shqipëri. Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës gjatë vizitës zyrtare në...

Lajmet e fundit