Ballina Etiketimet Lufta ne alepo

Etiketim: lufta ne alepo

Myftiu i Shkodrës: Të lutemi të gjithë për Alepon

Myftiu i Shkodrës, Haxhi Muhamed Syrtari gjatë faljes së Xhumasë në xhaminë e Parrucës ka bërë thirrje që të gjithë të luten për Alepon. Myftiu...

Ja për çka po luftohet në Aleppo, qytetin që Assadi dhe...

Lufta siriane është një kaos i përgjithshëm. Pas pesë vjet e gjysmë luftë, katër palët kundërshtare formuan zona konflikti në Lindjen e Mesme. Secila...

Lajmet e fundit