Ballina Etiketimet Lufta ne halep

Etiketim: lufta ne halep

Prishet ujdia, në Aleppo ndërpriten evakuimet

Zhvendosja e civilëve dhe rebelëve në pjesën lindore të Aleppos është pezulluar nga qeveria siriane, e cila akuzon kundërshtarët e saj se kanë shkelur...

15 fotot tragjike që tregojnë tmerrin e luftës në Aleppo gjatë...

Fjalët nuk mjaftojnë për të shpjeguar atë që po ndodh në Aleppo. Forcat pro¬qeveritare po ekzekutojnë civilët, pa kursyer gratë e as fëmijët. Njerëz po vriten...