Ballina Etiketimet Luftanije

Etiketim: luftanije

Japoni, përplaset luftanija amerikane me një anije mallrash

Së paku shtatë anëtarë të ekuipazhit të luftanijes amerikane USS Fitzgerald janë zhdukur dhe tre të tjerë janë plagosur, pas përplasjes të luftanijes me...

Blindohet Mesdheu, mbërrijnë 2 luftanije amerikane dhe 4 mijë marinsa

Rreth 4 mijë marinsa amerikanë të grupit ARG kanë mbërritur në Detin Mesdhe pas kalimit në Kanalin e Suezit, njofton marina amerikane. Grupi është i...