Ballina Etiketimet Mali i zi

Etiketim: mali i zi

Mali i Zi arreston ish-shefin e xhandarmërisë serbe, planifikoi sulm terrorist

Ish-shefi i xhandarmërisë serbe Bratisllav Dikiç, dhe një grup i përbërë nga 15 anëtarë, janë arrestuar mbrëmë, një natë para zgjedhjeve parlamentare të Malit...