Ballina Etiketimet Manovra

Etiketim: manovra

‘Ujqit’ dhe ‘Rejnxherët’ maqedonas fillojnë manovrat ushtarake

Regjimenti i Operacioneve Speciale të ARM-së kanë kryer sot manovra ushtarake, ku kanë shfaqur aftësitë e tyre të ndërhyrjes së shpejtë në çfarëdo lloj...

Lajmet e fundit