Ballina Etiketimet Marinsa

Etiketim: marinsa

Blindohet Mesdheu, mbërrijnë 2 luftanije amerikane dhe 4 mijë marinsa

Rreth 4 mijë marinsa amerikanë të grupit ARG kanë mbërritur në Detin Mesdhe pas kalimit në Kanalin e Suezit, njofton marina amerikane. Grupi është i...

Lajmet e fundit