Ballina Etiketimet Marmallate prej kumbulle

Etiketim: marmallate prej kumbulle

Receta për xhem shtëpiak prej kumbulle

Ju nevojiten: ▪ 6 kg kumbulla ▪ 2 kg sheqer ▪ 1 degëz lule blete apo sherbele Përgatitja: Lani mirë kumbullat. Me kujdes hiqni bërthamat dhe bishtat pastaj i...

Lajmet e fundit